Lavoriškių gimnazija

Ilona Muravskienė

Užsienio kalbos (rusų) vyresn. mokytoja

Ana Loienko

Užsienio kalbos (vokiečių)  mokytoja, mokytojo padėjėja

Ingrida   Vairienė

Geografijos vyresn. mokytoja

Darija  Grigonienė

Užsienio kalbos (anglų) vyresn. mokytoja

Daiva Vagulienė

Biologijos mokytoja  metodininkė

Olga Symonovičienė

Jovita Širvytė

Informacinių technologijų mokytoja

Edita  Indrašienė

Ana  Gricevič

Tikybos  vyresn. mokytoja

Vilija Kočiūnaitė

Zita Filimonovienė

Dailės mokytoja

Viktorija Janauskienė

Socialinė pedagogė

Monika  Parniauskaitė

Neformalaus ugdymo vyresn. mokytoja

Šokių  mokytoja

Birželio mėnesį, artėjant poilsio ir nuotykių metui, IG klasės mokiniai įvykdė integruotą geografijos – dailės projektą „Kelionių maršrutai po Lietuvą“, kurio metu parengė tris įdomias pažintines keliones po gimtąjį kraštą: po Aukštaitiją, Dzūkiją, Žemaitiją. Mokiniai susiskirstė į tris grupes, ieškojo, rinko, nagrinėjo informaciją apie istorinius objektus bei paminklus. Nuoseklaus ir kūrybingo darbo pasekoje kiekviena grupė pristatė parengtą kelionę skaidrėse, pateikė nupieštą žemėlapį su pažymėtu maršrutu ir lankytinų vietų piešiniais. Po įdomių, vaizdingų pristatymų visi pasidalijo patirtimi ir įspūdžiais.

IMG 9025.HEIC Birželio 15 d. mūsų gimnazijos 5 klasės mokiniai dalyvavo dainų festivalyje „Esame kartu už laisvę“, kuris vyko Naujosios Vilnios kultūros centre. Renginį organizavo Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus pasienio rinktinė.

Birželio 14 d. gimnazijos 5 ir IG kl. mokiniai, lydimi mokytojų, vyko į Anykščius, kur dalyvavo duonos kepimo edukacinėje programoje. Kol kepė duonos kepaliukai, Arklio muziejaus gidas pakvietė į turiningą ekskursiją, kurios metu sužinojome apie arklių kilmę, rūšis, spalvas bei kitus įdomius faktus. Po įdomaus apžvalginio pasivaikščiojimo po muziejų, grįžome į etnografinę sodybą, kur mūsų laukė iškeptos duonelės ir senovinių patiekalų vaišingi stalai. Palikę Arklio muziejų, aplankę netoliese esančią rašytojo J.Biliūno tėviškę, patraukėme aplankyti Puntuko akmenį. Patys drąsiausieji kopė į Lajų tako apžvalginę aikštelę.  Namo vykome kupini smagios nuotaikos ir gerų įspūdžių.

285622702 422159346198269 6447907579740151179 n   Birželio 9 d. Lavoriškių gimnazijoje nuaidėjo Paskutinio skambučio aidas pradinių klasių mokiniams. Į šią gražią šventę susirinko mokinių tėveliai, mokytojai, gimnazijos administracija. 4 –ąją klasę baigę mokiniai gavo Pradinio ugdymo išsilavinimo pažymėjimus, kuriuos įteikė gimnazijos direktorė R. Katinauskienė. Padėkos raštais buvo apdovanoti ir kiti mokiniai už puikų ir labai gerą mokymąsi. Po įteikimo visi grožėjosi pradinių klasių mokinių eilėraščiais, dainelėmis, šokiais. Būsimus penktokus sveikino mažieji jų draugai – priešmokyklinės grupės mokiniai, pirmokai, antrokai ir trečiokai. Po iškilmingos šventės pradinių klasių mokytojos akimirkai sukvietė mokinius į klases, pasveikinti Paskutinio skambučio proga. Linkime visiems gražių, smagių, saugių vasaros atostogų!

Lankytojai

Dabar svetainėje 65 svečiai ir narių nėra