Išvyka į Žaislų muziejų
2025 m. lapkričio 12 d. priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai lankėsi Žaislų muziejuje Vilniuje.
Mažieji dalyvavo edukacinėje programoje „Žaislų pasaulis“, kurios metu susipažino su senoviniais žaislais, sužinojo, kaip jais žaisdavo vaikai anksčiau, ir patys galėjo išbandyti įvairius žaidimus.
Vaikams labai patiko ne tik įdomūs pasakojimai apie žaislų istoriją, bet ir galimybė patiems prisiliesti prie senovinių žaislų.
Išvyka suteikė daug džiaugsmo, smagių emocijų ir naujų žinių! 😊
Informacija apie atnaujintus gimnazijos uniformų modelius

Gimnazijos tarybos posėdžių metu buvo aptarta uniformų dėvėjimo tvarka ir nutarta atnaujinti uniformų modelius – jie turi būti patogesni ir patrauklesni mokiniams. Buvo sudaryta uniformų modelių atnaujinimo darbo grupė, surengti patraukliausio modelio siūlymai ir rinkimai. Gimnazijos bendruomenei buvo pristatyti keli variantai, o šiandien dalinamės daugiausiai balsų surinkusiais modeliais.
Išvyka į priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą ir Bendrosios pagalbos centrą
Spalio 28 d. 3A ir 2B klasių mokiniai su mokytojomis Erika ir Loreta lankėsi Vilniaus miesto priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje ir Bendrosios pagalbos centre. Vaikus pasitiko draugiški pareigūnai, kurie pasakojo apie savo kasdieninį darbą ir parodė , kaip jie padeda žmonėms nelaimės atveju.
Mokiniai sužinojo, kaip veikia numeris 112 ir kodėl svarbu žinoti savo adresą, kai skambini pagalbos telefonu. Stebėjo , kaip operatoriai priima skambučius , o ugniagesiai ruošiasi išvykai į gaisrą.
Labiausiai patiko gaisrinės automobiliai ir įranga –vaikai galėjo įlipti į gaisirininkų automobilį, pasimatuoti šalmą ir aprangą, pažiūrėti, kaip veikia vandens žarnos.
Išvyka vaikams labai patiko. Jie suprato, koks atsakingas ir svarbus yra ugniagesių bei gelbėtojų darbas. Dėkojame darbuotojams už šiltą prėmimą, o 2B klasės mamytei Viktorijai už pagalbą organizuojant šią išvyką.
Jaunųjų MEPA projekto ambasadorių diskusija apie Europos žmogaus teisių politiką
🇪🇺Spalio 23 dieną Europos Parlamento biure Lietuvoje įvyko MEPA (Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės) projekto renginys, skirtas žmogaus teisių temai.
💬Diskusijoje dalyvavo ir ją organizavo MEPA ambasadoriai iš Paberžės "Verdenės" ir Lavoriškių gimnazijų. Šie mokiniai aktyviai dalyvauja MEPA veiklose, domisi Europos Sąjungos vertybėmis ir pilietiškumo ugdymu bei kelia nepatogius ir kritinius klausimus, susijusius su europietiška tapatybe.
💔Pagrindinė diskusijos tema - pabėgėliai ir jų padėtis ES valstybėse bei Europos Parlamento vykdoma politika žmogaus teisų srityje, užtikrinanti pabėgėlių apsaugą. Kadangi spalio 22 dieną Europos Parlamentas skelbė Sacharovo premijos laureatus, taigi buvo privaloma skirti dėmesio ir šiai temai.
Pradinukų išvyka į KINO TEATRĄ
Spalio 22 dieną 2B, 3A ir 4 klasės mokiniai kartu su savo mokytojomis leidosi į smagią išvyką į kino teatrą. 🎬🍿 Pradinukai žiūrėjo nuotaikingą ir pamokančią animacinę komediją „Augintinių ekspresas“.🐈🐦🐍🐢
Filmas visus įtraukė nuo pirmųjų minučių – pilnas juoko, nuotykių ir netikėtų situacijų. Jis pasakojo apie draugystę, drąsą ir tai, kaip svarbu padėti vieni kitiems. Mokiniai juokėsi iš linksmų personažų išdaigų ir kartu mokėsi atpažinti tikrąsias vertybes.💁♀️🧏♂️
Po seanso pradinukai dalijosi įspūdžiais – daugelis sakė, kad filmas buvo ne tik labai juokingas, bet ir pamokantis. Visi džiaugėsi galimybe kartu praleisti dieną už mokyklos ribų, patirti naujų įspūdžių ir pabendrauti su draugais.🤗🙂
Kelionė į kino teatrą mokiniams tapo puikia pramoga ir gražiu prisiminimu! ☺️🏫
Puslapis 4 iš 51





.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)




































